©2008 - Сите права се задржани. Powered by TVM.


Свр охрид

Исчезна 38-годишен охриѓанец

Во текот на вчерашниот ден исчезнал 38-годишен охриѓанец. Од СВР Охрид велат дека се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.
 |  инфодеск  | 
Полиција

На 21.09.2022 година во 20 часот, Д.М.(69) од Охрид во надлежната полициска станица пријави дека од семејниот дом во Охрид, се оддалечил неговиот син В.М.(38).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето – информираат од СВР Охрид.

Со Вашата регистрација, неделно ќе добивате е-порака со најважните информации од регионот.


© 2008 - Сите права задржани. Поддржано од ТВМ ТелевизијА.
Back to Top