Skip to main content

Хорор во земун

Млада жена убиена од својот сопруг

Како што пишуваат српските медиуми, полицијата ја пронашла мртва со тешки повреди на главата, а имала и завои преку устата.
 |  инфодеск  | 
Убиство Земун

Во стан во Земун пронајдено е мртво тело на 27-годишна жена. Хорор сцени ги разбудија нејзините соседи.

Како што пишуваат српските медиуми, полицијата ја пронашла мртва со тешки повреди на главата, а имала и завои преку устата.

Станува збор за семејно насилство кое завршило со убиство и приведување на осомничениот – сопругот 33-годишен – соопштиле од полицијата.

Повеќе детали за случајот засега не се откриваат.