• Home
  • Вести
  • Охрид
  • Пристигнаа вакцните на кинески „Синофарм“ во спортската сала „Билјанини извори“ во Охрид, од утре започнува масовната имунизација против Ковид-19

Реклама

Промо

Реклами

Линкови